${___('available_jobs')}
Kõik postitused

11 põhjust, miks karjäär politseisse pöörata

Vahel ootavad väljakutsed meid seal, kuhu esialgu vaadata ei oska. Kui kõhkled, miks pöörata karjäär just politseisse, anname sulle üksteist põhjust, miks seda kaaluda võiks.

Miks pöörata enda karjäär politseisse?

Kindlasti juba tead, et meil on tõelise tundega töö ja seda võivad öelda ligi 5000 inimest, kes pea sajal eri ametikohal politseis töötavad. Oleme maal, vees, õhus ja küberruumis – ikka selleks, et Eesti inimestel oleks turvaline keskkond.

Meid on palju ja ameteid on palju, seega on ka rohkelt võimalusi end teostada. Võid alustada patrullpolitseinikuna juba täna ning paari aasta pärast tõusta karjääriredelil juhtima tiimi, osakonda või ühel hetkel hoopis tervet organisatsiooni.

Inimesed on parim põhjus, miks politseis töötada. On need su kolleegid või inimesed, kes meie abi vajavad, võid kindel olla, et sinu tegemistel on suur mõju. Meeskonnavaim püsib ka ühistel üritustel: perepäeval, politsei aastapäeval, jooksutrennis või patrullis.PPA on näoga sinu poole ja paindlik ehk arvestame sinu soovidega, et leiaksid tasakaalu oma eraelust lähtuvalt. Sinu vajaduste ja soovidega arvestatakse töögraafikut koostades. Oled osa kaasavast ja avatud töökultuurist. Sul on võimalus töötada üle Eesti ja jätkata meie inimesena teise piirkonda kolides.

Võid alustada patrullpolitseinikuna juba täna ning paari aasta pärast tõusta karjääriredelil juhtima tiimi, osakonda või ühel hetkel hoopis tervet organisatsiooni.

Kui soovid vahepeal töö kõrvalt kooli minna, hindame seda kõrgelt. Saad end täiendada ka erialastel koolitustel ja treeningutel. Sulle on avatud rahvusvahelised uksed: võimalus osaleda missioonidel, koolitustel ja teha igapäevast koostööd partneritega välisriikidest. Igal väljakutsel ja treeningul õpid midagi uut, et oleksid oma töös veelgi parem.

Töö politseis on kõike muud kui rutiinne – iga vahetus toob uued põnevad sündmused, mida lahendada. Politseis töötades avastad end ikka ja jälle harukordsete tegemiste keskelt. Üksi tööpäev ei ole samasugune. Patrullpolitseinik võib tulla hommikul tööle plaaniga teha näiteks liiklusjärelevalvet, kuid päev võtab ootamatu suuna ning juba lõunaks leiab ta end keset põnevat väljakutset või aitab leida kadunud last. Piirivalvur võib märgata hommikuses jalgsipatrullis piiril midagi ebatavalist ning hakkab hargnema ebaseadusliku piiriületuse või salakaubaveo lugu.


Ootamatute olukordadega toime tulekuks hoolitseme sinu tugeva vaimu ja füüsise eest. Meil saad tegelda väga erinevate spordialadega – treeni jõusaalis, osale meeskonna- või jooksutreeningutes. Kokkuleppel saad pühendada igal nädalal kaks tundi tööajast sportimisele. Spordisündmusi ja nendel osalemist koordineerib aktiivselt tegutsev Eesti Politsei Spordiliit. Vajadusel pakume sulle hingeabi ja vaimse tervise nõustamist.

Saad pühendada igal nädalal kaks tundi tööajast sportimisele. Vajadusel pakume sulle hingeabi ja vaimse tervise nõustamist.

Sinu kasutada on ka tasemel erivarustus ja töövahendid. Politseiametnikuna kannad kaasaegset vormi ja sul on tööks olemas kõik vajalikud erivahendid. Sind õpetavad politsei parimad laske- ja turvataktika instruktorid.

Seega saadki meilt hindamatu, eriliste lugude ja oskuste pagasi, mida mujalt ei leia. Sinu töö politseis on oluline, sest aitad inimesi, lood meelerahu ja turvalisust. Meie töös käivad pingutus ja inimlikkus käsikäes – abi saanud inimesi ja tema lähedaste tänutunnet on võimatu sõnadesse panna.

PPAs töötades on sul kindel töökoht ja stabiilne sissetulek, isegi kui alles õpid. Kui tuled karjääripöördega meile tööle ja asud õppima, maksame sulle juba õppimise ajal töötasu. Nii saad tunda end kindlalt, keskenduda õpingutele ja omandada kõik vajalikud esmased oskused politseis töötamiseks.

PPAs töötades on sul kindel töökoht ja stabiilne sissetulek, isegi kui alles õpid. Kui tuled karjääripöördega meile tööle ja asud õppima, maksame sulle juba õppimise ajal töötasu.


Ja selleks, et vahepeal enda vaimu turgutada, saad aastas vähemalt 35 puhkepäeva. Lisaks saad veel viis tasustatud tervisepäeva, et kas või ühel päeval nädalas rahulikult aeg maha võtta. Lisapuhkusepäeva saad ka siis, kui on perekondlikud sündmused.Soovid rohkem teada?

VAATA VABU TÖÖKOHTI:
https://karjaar.politsei.ee/vabad-tookohad

LOE ROHKEM: KARJÄÄRIPÖÖRE POLITSEISSE:
https://karjaar.politsei.ee/poora-karjaar-politseisse

Sul on küsimusi?
Meie personaliosakond vastab sulle hea meelega: kandideeri@politsei.ee

Tere tulemast Politsei- ja Piirivalveametisse!

${___('related_posts')}

${___('all_articles')}

Ilma filtrita: Narva piirivalvurid oma tööst, graafikust ja kolleegidest

${___('read_more')}

Karjääripööraja Carmen: meil on väga lahe ja kokkuhoidev meeskond

${___('read_more')}

Karjääripööraja Viktor: naudin olukordi, kui saan teisi aidata

${___('read_more')}
${___('all_articles')}