${___('available_jobs')}
Kõik postitused

PPA valiti 20 ihaldusväärseima tööandja sekka

PPA valiti teise avaliku sektori asutusena Eesti Energia kõrval 2021. aasta ihaldusväärsemate tööandjate edetabelisse. CVKeskus.ee poolt korraldataval uuringul hindasid inimesed PPA-d heaks tööandjaks Wise, LHV ja Bolti kõrval. Ühtlasi selgus, et inimestele läheb enim korda hästi tasustatud töö, arenguvõimalused ja vabadus oma tööaega planeerida.


Peadirektori asetäitja Janne Pikma sõnul näitab ihaldusväärsete tööandja edetabelisse pääsemine seda, et viimaste aastate jooksul tööandja turundusse investeeritud energia on hakanud esimesi tulemusi tooma. „Oleme teadlikult pingutanud, et tutvustada inimestele meid kui tööandjat ja kõiki neid erinevaid töid, mida politseis teha saab. Oleme rääkinud politseitööst läbi oma töötajate ja nende lugude ning tundub, et see on inimesteni jõudnud ja läheb neile korda,“ jätkab Janne.

Eesti suurim tööportaal CVKeskus.ee on alates 2012. aastast selgitanud välja Eesti ihaldusväärsemaid tööandjaid ehk uurinud, kus eestimaalased kõige enam töötada sooviksid. „2021. aasta parimate tööandjate valimisse andis oma panuse rohkem kui 3100 töövõtjat üle Eesti ning ihaldusväärseimate tööandjate pingerida selgus täielikult töötajate tagasiside tulemusena ehk uuringusse ei saanud ettevõtted end ise registreerida või avaldada soovi konkursil osalemiseks,“ kirjeldas uuringut CVKeskus.ee turundusjuht Henry Auväärt.

Inimestelt küsiti ka seda, mis teeb ühest ettevõttest ihaldusväärse tööandja. Personalibüroo turundusspetsialist Sandra Linde võttis ette PPA väärtuspakkumise ja uuringu tulemused ning kõrvutas neid. „Need väärtuspakkumise tugisambad, mida saame oma töötajatele pakkuda, on see siis paindlik töö, arenguvõimalused või sõbralik töökeskkond, kattuvad sellega, mida inimesed peavad töökoha juures väga oluliseks,“ sõnab Sandra. Tema hinnangul on PPA jõudmine edetabelisse, kuhu pole end võimalik „sisse osta“ samuti oluline märk juba iseeneses. „Olla inimestel tööandjatena meeles parimate IT- ja pangandusettevõtete kõrval näitab, et oleme saavutamas tuntust mitte ainult korrakaitsjatena vaid ka maineka tööandjana“, väljendab Sandra head meelt, et üks suurematest tööandja turunduse eesmärkidest hakkab tasapisi realiseeruma.

Kairi Kreek
kommunikatsioonibüroo

${___('related_posts')}

${___('all_articles')}

Kui sa soovid saada oma ala parimaks, minna kohta, kuhu keegi teine ei lähe ja teha tööd, mida keegi teine ei julge…

${___('read_more')}

Rohelisest piimavuntsist vingeks erioperaatoriks

${___('read_more')}

Pinnaltpäästja Fred: inimese päästmise tunne on väga eriline

${___('read_more')}
${___('all_articles')}